W 10 krokach poznaj to, w czym jesteśmy po prostu najlepsi.
1
PRODUKCJA demineralizowanej wody.

Posiadamy 25 lat doświadczenia w produkcji wody w rodzinnym zakładzie produkcyjnym. W tym czasie dokładnie poznaliśmy techniki uzyskiwania wody o najwyższych parametrach, dlatego dziś o produkcji wody demineralizowanej wiemy już niemal wszystko. Woda DEMI poddawana jest stałej kontroli w akredytowanych laboratoriach, aby mieć pewność, że spełnia ona najwyższe standardy.

2

Słowo „ultraczysta” nie oznacza wcale, że wody DEMI używa się tylko do jakichś specjalnych celów. W każdym gospodarstwie domowym demineralizowana woda jest wręcz niezbędna. To dzięki wodzie DEMI przedłużasz żywotność wielu urządzeń codziennego użytku tj. żelazko, nawilżacz powietrza czy pralka.
Szczególnie polecana jest na terenach, gdzie występuje problem z twardą wodą.
Ale także każdy właściciel samochodu powinien mieć ja zawsze pod ręką, podobnie jak każdy, kto zajmuje się akwarystyką.

3

Oferujemy transport jednorazowy o pojemności do 2000 litrów w dwóch sterylnych mauzerach o pojemności po 1000 litrów.
Co więcej, dostawa tej ultraczystej wody odbywa się w kontrolowanej temperaturze. Oferujemy także dystrybucję wody razem z pojemnikiem, dla klientów, którzy nie posiadają własnego zbiornika. W tym wypadku woda dostarczana jest autem wyposażonym w windę załadowczą, co umożliwia załadunek i rozładunek bez wysokich ramp oraz wózka widłowego.

4

Posiadamy własne samochody o ładowności do 2200 kg. Własna flota transportowa to ogromna zaleta, ponieważ dzięki temu nie jesteśmy zależni od innych przewoźników. Jesteśmy elastyczni i łatwo możemy dopasować się do terminów odpowiadających klientom. A to pozwala na szybkie realizowanie zleceń.

5

Naszą wodę dowozimy nie tylko do każdego miejsca w Polsce, ale także na terenie całej Unii Europejskiej. Nieraz przed nami jest naprawdę długa droga. Na szczęście bez względu na porę roku transport wody demineralizowanej i innych produktów odbywa się w kontrolowanej stałej temperaturze.

6
SAMOCHODY WYPOSAŻONE W SYSTEM CHŁODZENIA

Nasze samochody są niezawodne, a ich największą zaletą jest to, że wyposażone są w specjalne systemy chłodzenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy transportować wodę DEMI w stałej kontrolowanej temperaturze. Ale to nie wszystko, ponieważ system do monitorowania temperatury sprawia, że sprostamy także bardziej wymagającym wyzwaniom, jakim jest przewóz artykułów spożywczych, a nawet leków ratujących życie.

7
SPECJALISTYCZNY TABOR NIE TYLKO DLA WODY DEMI.

Nasze samochody wyposażone w systemy kontroli temperatury i wilgotności tak naprawdę nie służą jedynie do przewożenia wody demineralizowanej. Wprawdzie wymaga ona specjalnych warunków transportowych, ale istnieją także produkty, które są bardziej wrażliwe na zmianę temperatury i wilgotności powietrza — to specjalistyczne leki, od których nieraz zależy ludzkie życie. Takie medykamenty wymagają szczególnych środków ostrożności, bo chodzi o najwyższą wartość. Nasz specjalistyczny tabor poradzi sobie również z tak trudnym wyzwaniem.

8
SZYBKIE DOSTAWY.

To właśnie jest zaletą posiadania własnej floty do przewozu produktów i wody demineralizowanej. Nie jesteśmy od nikogo zależni, więc możemy zagwarantować Ci szybkie dostawy. Klientom z województwa mazowieckiego gwarantujemy dostawę nawet następnego dnia. A z klientami z bardziej oddalonych terenów Polski umawiamy się w najbardziej dogodnych dla nich terminach.

9
MOŻLIWOŚĆ ODBIORU WODY DEMINERALIZOWANEJ NA MIEJSCU.

Dowóz wody demineralizowanej pod wskazany adres jest dla klienta dużą wygodą. Ale przecież może wydarzyć się sytuacja, że klient potrzebuje ultraczystej wody natychmiast, albo po prostu odbiór we własnym zakresie nie sprawia mu żadnego kłopotu. Takim klientom udostępniamy odbiór wody demineralizowanej na miejscu, czyli w naszym zakładzie produkcyjnym. Odbiór nie zajmie dużo czasu, ponieważ napełnienie zbiornika o pojemności 1000 litrów to zaledwie 15 minut.

10

Nie musisz obawiać się, że nasze opowieści o transporcie w kontrowanej temperaturze są jedynie zapewnieniami bez pokrycia. Przekonasz się o tym na własne oczy. Nasze samochody oprócz wspomnianych systemów chłodzenia i pomiaru poziomu wilgotności, posiadają także system zapisu wszystkich parametrów podczas całej trasy przewozowej. Dlatego wraz z zamówionym produktem otrzymasz od nas wydruk, który da Ci gwarancję, że podczas całej trasy zostały zachowane odpowiednie warunki chłodnicze.