Od ponad 25 lat zajmujemy się procesem demineralizowania wody, dlatego metoda ta nie skrywa przed nami już żadnych tajemnic. Potwierdzają to liczne referencje klientów z najbardziej wymagającej branży, jaką jest sektor farmaceutyczny.
Wodę DEMI poddajemy także cyklicznym badaniom w akredytowanych laboratoriach, aby utrzymywać jakość naszych usług na najwyższym poziomie.
Wodę DEMI dostarczamy własnymi pojazdami chłodniczymi o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony i o ładowności 2200 kg. Te specjalistyczne pojazdy typu MAN TGE, Fiat Ducato oraz Ford Transit posiadają systemy nadzoru temperatury i wilgotności.
Na terenie całej Polski i Unii Europejskiej dostarczmy różnego typu produkty wymagające stałej, kontrolowanej temperatury tj. woda DEMI, leków ratujących życie jak również artykuły spożywcze wymagające niskiej temperatury.
Transport wody DEMI oraz innych produktów, które wymagają stałej niskiej temperatury, odbywa się w warunkach chłodniczych. Oznacza to, że nasze pojazdy posiadają odpowiednie systemy, które nie tylko gwarantują utrzymanie optymalnej temperatury podczas transportu, ale także monitorują cały przebieg trasy.
Dlatego wraz z zamówionym produktem otrzymasz od nas wydruk z rejestratora trasy przejazdu, abyś miał pewność, że po drodze nie nastąpiły żadne przerwy w procesie chłodzenia.
Klienci zdecydowani na zakup Wody DEMI mają możliwość płacenia w kilku wariantach.
Przesłanie formularza nie jest dowodem zawarcia umowy.
Formularz służy do wskazania ilości Wody DEMI oraz kontaktu w celu ustalenia szczegółów zamówienia i dostawy.
Umożliwiamy naszym Klientom formy płatności: przedpłata, gotówka, płatność kartą.
Złoże piaskowe: usuwanie resztek związków żelaza i manganu i chloru.
Złoże węglowe: desorbcja, usuwanie wolnego chloru, poprawa takich parametrów jak barwa, mętność ogólna oraz jakość wody.
Usuwanie z cieczy pozostałości pyłu węgla aktywnego.
Celem procesu dezynfekcji jest przede wszystkim zniszczenie wszystkich żywych i przetrwalnikowych form organizmów patogennych. W tym procesie zapobiegamy wtórnemu rozwojowi organizmów patogennych.
Wprowadzenie CO² pod ciśnieniem do cieczy, to tzw. proces karbonizacji co oznacza że CO² jest w większości fizycznie rozpuszczony w cieczy.
W ten sposób usuwamy z wody tlen oraz regulujemy pH w celu przedłużenia przydatności wody.
Dzięki desorpcji uwalniamy cząsteczki atomów lub jonów z wody do złoża filtracyjnego.
Usuwamy z wody kwaśne wodorowęglany wapnia (CaHCO3) i magnezu (MgHCO3), i w ten sposób pozbywamy się z wody zasadowości ogólnej.
W tym procesie otrzymujemy przewodność 10 μS/cm.
Dalszy proces filtracji na złożu jonowym mieszanym anionitu z kationitem.
W tym procesie usuwamy z wody rozpuszczone kationy i aniony uzyskując niską przewodności cieczy.
W tym procesie otrzymujemy przewodność 2 ±1 μS/cm.
W tym procesie wymuszamy dyfuzję cieczy przez błonę półprzepuszczalną rozdzielającą dwie ciecze o różnym stężeniu. W tym procesie końcowym otrzymujemy wodę pozbawioną wszelkich zanieczyszczeń o zmniejszonym parametrze TOC (Total Organic Carbon).
Jest to parametr wody określany i limitowany dla wody demineralizowanej w farmacji.
Produkowaną wodę przechowujemy w specjalnie do tego celu wysterylizowanych pojemnikach. Woda DEMI magazynowana jest w ciemnym i chłodnym miejscu, gdzie promienie słoneczne nie docierają.